Меню
in , ,

5 Важливих етапів при фарбуванні меблів

5 Важливих етапів при фарбуванні меблів

Інтернет рясніє безліччю порад по фарбуванню меблів, багато з яких ми використовуємо, щоб вдихнути життя в старий комод, стільці, вікна та багато іншого.

Але є і велика кількість проблем, пов’язаних із неправильними порадами, після яких у кінцевому підсумку може відшаровуватися фарба або з’являтися сколи. Ми проаналізували всі помилки й об’єднали чинні поради в 5 простих етапів.

Читайте також: Зернистість наждачного паперу: що варто знати перед покупкою

1. Шліфування

Є думка, яка свідчить, що вам не треба шліфувати меблі перед фарбуванням. Є також багато ґрунтовок і фарб, які обіцяють відсутність необхідності використання наждачного паперу. Насправді, процес шліфування є обов’язковим. Зашкурьте всі поверхні за допомогою наждачного паперу або шліфувальної губки із зернистістю 150. Обережно, не зіпсуйте поверхню: акуратно шкурте, щоб зробити її трохи шорохуватою, що допоможе ґрунтовці краще закріпитися на поверхні.

Використовуйте папір із зернистістю 80, якщо ви шліфуєте меблі з нанесеним лаком. Якщо ви помітили подряпини і вибоїни, то їх слід заповнити шпаклівкою по дереву. Як це правильно зробити ви можете дізнатися зі статті – Як використовувати шпаклівку по дереву?

2. Очищення

Протріть поверхню за допомогою липкої серветки, щоб видалити залишки бруду і пилу. Не використовуйте паперовий рушник.

Можливо, краще використовувати тканину без ворсу?

Ні, навіть не думайте! Просто використовуйте спеціальні липкі серветки.

3. Ґрунтування

Після того, як очистили поверхню, переходимо до ґрунтовки. Використовуйте поролоновий пензель, щоб потрапити у важкодоступні місця. Дайте ґрунтовці час висохнути відповідно до інструкцій на банці. Після того, як вона повністю висохне, зашкурьте краплі або потьоки шліфувальною губкою із зернистістю 220 і протріть липкими серветками.

4. Фарбування

Використовуйте маленький валик, щоб нанести три тонких шари латексної фарби. Витримуйте шість-вісім годин між шарами. Важливо, щоб ви шліфували поверхню між нанесенням шарів, якщо у вас є будь-які краплі або сміття під фарбою. Цей важливий етап сприяє створенню ідеальної поверхні в підсумку.

5. Захист

Нарешті, використовуйте новий маленький валик для нанесення тонкого шару захисного лаку на водній основі. Використовуйте поролоновий валик, щоб згладити будь-які бульбашки, які можуть виникнути в процесі. Зачекайте 72 години до повного висихання перед використанням; в іншому разі, поверхня може бути липкою.

Автор  Олексій

Малюнок - створення запалу і генія, картина - створення праці, терпіння, довгого вивчення та закінчених знань у мистецтві.

Залиште відповідь

Exit mobile version