in , ,

30 чарівних терас і патіо у скандинавському стилі

Скандинавський стиль чи мінімалізм дуже популярний: він простий, натуральний та дуже шикарний. Цей стиль також набуває все більшої популярності і для відкритих просторів, а так як новий сезон вже не за горами, я хотів би поділитися деякими ідеями та порадами щодо відтворення цього стилю у вашому дворі, терасі чи патіо.

Схема кольорів

Чорний і білий – це класична і смілива контрастна колірна схема, яка широко використовується в скандинавському стилі, ви часто бачитимете темні і практично чорні тераси, прикрашені невеликою кількістю білих або сірих відтінків – похмурий декор – гаряча тенденція, і це працює для скандинавських просторів теж . Білі і нейтральні кольори також вітають – вони зроблять зовнішній простір яскравішим і свіжішим, сміливішим і наповненим сонячним світлом. Якщо ви віддаєте перевагу вінтажу, вибирайте нейтральні та білі кольори.

Меблі та декор

Вибирайте меблі відповідно до відчуттів, яких ви хочете досягти у просторі: сучасні, вінтажні та рустикальні? Якщо ви віддаєте перевагу сучасному декору, вибирайте гладкі дерев’яні, плетені, металеві та ковані меблі в темних або білих тонах. Якщо хочете навпаки, у сільському та спокійному стилі, вибирайте відновлені дерев’яні меблі в теплих тонах. Ви також можете самі виготовити деякі речі для своєї тераси, використовуючи піддони та ящики, вони будуть дуже відповідати стилю.

Зважаючи на колірну схему та філософію цього стилю, вам знадобиться багато зелені – навіть якщо навколо багато кольорів, додайте також трохи квіткових горщиків.

Погляньте на добірку із 30 чарівних терас, які вас надихнуть.

Що думаєте?

117 Балів
Upvote Downvote

Автор  Олексій

Малюнок - створення запалу і генія, картина - створення праці, терпіння, довгого вивчення та закінчених знань у мистецтві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

50 свіжих прикладів розміщення телевізора у вітальні

5 способів знайти металевий профіль у стіні