Меню
in , , ,

15 сучасних ваз із різноманітних матеріалів

Ваза із живими квітами – незамінний елемент інтер’єру

Втомилися від усіх цих старовинних та пошарпаних предметів інтер’єру? Не хочете нічого сільського та промислового? Тоді сучасна та мінімалістська естетика надасть вашому простору відчутну перевагу і зробить її актуальною. Такі стилі не передбачають нахламлення у вигляді різноманітних аксесуарів, але ваза з живими квітами – це завжди хороша ідея.

Папір

Папір не є популярним матеріалом для створення ваз з очевидної причини: він не витримує води. Але можна зробити паперову обкладинку для звичайної вази! Орігамі – наш ключик до порятунку і це справді переносить сучасну естетику в космос. Зробіть паперову вазу, а потім просто вставте скляний резервуар – от і все!

Яркая ваза из бумаги
Яскрава ваза з паперу –
paper-shape
Ваза з паперу – 
youandiheartdiy
Ваза з паперу –
lovedecorations
Ваза із обкладинки старої книги –
katescreativespace

Скло

Наступний матеріал у нашій добірці – скло. Ми продемонструємо різні ідеї ваз із старих винних пляшок, пробірок, склянок, колб та інших скляних ємностей. Якщо ви ще не зробили свою унікальну вазу з паперу, тоді настав час надихнутися ідеями, представленими нижче!

Яскрава ваза омбре –
thecraftedlife
Ваза на товстій пробковій кришці –
passionshake
Скляні вази на дерев’яній підставці –
squirrellyminds
Ваза з рожевим принтом –
katescreativespace
Незвичайна ваза з лампочки –
sweetsociety
Вази пофарбовані емаллю –
sugarandcharm
Ваза із золотою фольугою –
delineateyourdwelling

Бетон та глина

Немає нічого мінімалістичнішого і сучаснішого, ніж бетон, тому бетон – ідеальний матеріал для виготовлення вази для мінімалістського простору. Але не всі хочуть бруднитися при роботі з бетоном, тоді вам альтернативним варіантом буде – полімерна глина. Це чудовий матеріал, з якого можна створювати шедеври. Погляньте на наші ідеї, можливо, вони вас надихнуть.

Проста ваза з бетону –
burkatron
Бетонні вази різних форм –
homemade-modern
Приголомшлива ваза з глини –
akailochiclife

Настінні вази з глини –
designmom

Автор  Олексій

Малюнок - створення запалу і генія, картина - створення праці, терпіння, довгого вивчення та закінчених знань у мистецтві.

Залиште відповідь

Exit mobile version